9-річний львів’янин зібрав 120 тисяч гривень на авто для захисників

27 червня 2022, 18:02
Share Button
Скріншот
9-річний футболіст зі Львова Лука Аронов разом з групою волонтерів зміг зібрати на автомобіль для Збройних сил України 120 тисяч гривень.

27 червня на своїй сторінці в соцмережах він провів розіграш поштових марок серед учасників збірки, і восьмеро з них виграли комплект марок і конверт серії “Русскій воєнний корабль … всьо!”.

“Ми планували зібрати 90 тисяч, а зібрали аж 120! Це дуже круто, бо ми зможемо купити ще більше для армії або купити краще авто. Я вірив, що вдасться зібрати гроші – і вдалося! Я вірю в перемогу України і вірю в ЗСУ”, – поділився Лука своїми враженнями від збірки з LMN.

Щоб зібрати необхідну суму хлопець віддав на розіграш серед учасників збору три комплекти своїх марок “Русскій воєнний корабль … всьо!”. Згодом збільшив їх кількість до шести і вже напередодні розіграшу знайомий родини з прифронтового Харкова передав для учасників збірки ще один комплект марок. Останній, восьмий, додали організатори, щоб відзначити людину, яка зробила найбільший переказ з-за кордону.

Всього до збірки долучилась 81 людина з України, Польщі, Німеччини, США та Канади. Найбільша сума внеску склала 15 тисяч гривень.

“Це надзвичайно важливо, що нашим захисникам допомагають не лише дорослі українці, але й діти. Бо діти – це майбутнє. Я дуже щаслива, що нам вдалося закрити цей збір, але ми не зупиняємося, бо знову отримали з фронту запит на дві автівки. Кожна допомога важлива і разом ми обов’язково переможемо”, – говорить волонтерка Світлана Щадило, через яку проводили цей збір коштів.

Не планує зупинятися й Лука. Він каже, що вже міркує, як ще можна допомогти українським захисникам боронити землю від ворожих окупантів.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений L9_Luka (@l9.luka)

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі