Адміністрація морських портів України не повідомила Держекоінспекцію про екологічне лихо

26 листопада 2020 Життя, Кримінал
Share Button
Фото - ілюстративне
Під час надзвичайної ситуації в Чорному морі відбувся розлив нафтопродуктів ймовірно з судна «Аметист». Адміністрація морських портів України (АМПУ), яка знала про цей інциндент не повідомила ДЕІ про нього.

Про це написав  голова Держекоінспекції Андрій Мальований на своїй сторінці у Фейсбук.

Він зазначив, що дізнавшись про факт забруднення акваторії Чорного моря, в Держекоінспекції дали запити до ДП «АМПУ», Чорноморської Філії ДП «АМПУ», Капітану морського порту Чорноморськ та в порядку взаємодії Державній прикордонній службі України. АМПУ повідомило, що ніяких порушень не виявлено.

Інспектори відібрали проби води у забрудненій частині акваторії для лабораторного аналізу. За результатами перевірки у ДЕІ назвуть збитки та з’ясують, хто є власником судна.

“Слід також зазначити, що за фактом приховування відомостей про екологічний стан водних ресурсів, що негативно впливає на рослинний та тваринний світ та недбалого ставлення до посадових обов’язків працівників Чорноморської філії ДП «АМПУ» ДЕІ скеровано повідомлення про вчинення кримінального правопорушення до Одеської обласної прокуратури та ТУ ДБР в м. Миколаєві.

Також про факт забруднення моря ДЕІ скеровано повідомлення про кримінальне правопорушення до Чорноморського ВП Овідіопольського ВП ГУ НП в Одеській області”, – наголосив Мальований.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі