Адвокати намагаються скасувати підозру Татарову – НАБУ

24 лютого 2021
Share Button
Фото з відкритих джерел
Національне антикорупційне бюро заявляє, що адвокати заступника керівника Офісу президента Олега Татарова намагаються у будь-який спосіб скасувати підозру своєму підзахисному і розповсюджують неправдиву інформацію про бюро.

Про це повідомляє НАБУ у Telegram.

“Адвокати заступника керівника Офісу президента, намагаючись у будь-який спосіб скасувати підозру своєму підзахисному, розповсюджують недостовірну інформацію: нібито детективи НАБУ повідомили про підозру посадовцю в незаконний спосіб, залишивши документ за місцем роботи, а не проживання”, – зазначили у відомстві.

У НАБУ наголосили, що детективи повідомили Татарову про підозру у спосіб, передбачений КПК України. Зокрема, 18 грудня 2020 року в пошуку посадовця представники НАБУ відвідали місця офіційної реєстрації та проживання заступника керівника ОП, де його не застали, і залишили повідомлення про підозру в ЖЕКу та за місцем роботи.

У бюро підкреслили, що усі ці процесуальні дії задокументовані і є в матеріалах кримінального провадження.

Там також додали, що детективи НАБУ та прокурори САП готові надати ці матеріали на розгляд Вищого антикорупційного суду, який уповноважений ухвалювати рішення в кримінальних провадженнях, підслідних НАБУ

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі