Акробати зі Львівщини перемогли на чемпіонаті України

21 грудня 2021, 13:04
Share Button
Фото: управління молоді та спорту Львівської ОДА
Днями завершився чемпіонат України серед юніорів та відкритий Кубок Львова зі спортивної акробатики. Змагання тривали з 15 по 19 грудня у залі гімнастики Львівського державного університету фізичної культури ім. І. Боберського.

Як інформує управління молоді та спорту Львівської ОДА, у заходах загалом взяли участь понад 300 акробатів з 14 міст України, а також гостей з Кишинева і Тирасполя, що в Молдові.

На чемпіонаті розіграли 20 комплектів нагород. Львівські спортсмени здобули п’ять медалей. Зокрема мішана пара Анастасії Семенович та Богдана Іваника посіли 1 і 3 місця, чоловіча група у складі Андрія Чепелюка, Тараса Орищака, Назара Стеціва, Ростислава Стеціва здобули три перші місця – у двох вправах і багатоборстві. Усі вони вихованці Дрогобицької ДЮСШ ім. І. Боберського, тренують спортсменів Оксана Жгута та Жанна Жгута.

У рамках відкритого міжнародного кубка Львова розіграли 18 комплектів нагород. Львівські спортсмени здобули чотири медалі: мішана пара Анастасії Семенович та Богдана Іваника стали срібними призерами, чоловіча група у складі Андрія Чепелюка, Тараса Орищака, Назара Стеціва, Ростислава Стеціва виборола перше місце, жіноча пара Ліліана Кіцери та Вероніка Коваль стали срібними призерами в категорії 13-19 років. Вони вихованці ДЮСШ ім. Чукаріна. Тренує спортсменів Богдан Голотко.

Пара Софії Ісаєнко та Анастасії Гринько стали срібними призерами серед дорослих. Вони також вихованці ДЮСШ ім. Чукаріна, тренери — Аліна Сениця та Михайло Сениця.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі