“Активіст” Остап Стахів підтримав проросійського пропагандиста Стремоусова

21 серпня 2020 Життя, Львів
Share Button
Фото: Перша приватна мемарня
Одіозний львівський псевдоактивіст публічно підтримав проросійського агітатора Кирила Стремоусова з Херсону.

Остап Стахів записав відео, де висловив свою солідарність з так званим блогером Стремоусовим.

Як виявилось згодом, у херсонського сепаратиста напередодні СБУ провела обшук. Вони вилучили у нього телефони та комп’ютери.

Про це повідомила журналістка Мар’яна П’єцух у Фейсбуці.

“Стремоусов – це той самий, який кидався на конвой, який віз затриманого кримського сєпара “депутата” на суд, який влаштовував не раз стрілянину та розпилював газ прямо на прес-конференціях. Який бикував не раз до Каті Гандзюк, яка прямо в очі йому казала, шо він за русня. І його прізвище в перші дні навіть називали серед ймовірних нападників”, – пише вона.

До слова, Кирило Стремоусов занесений у базу Миротворця як проросійський агітатор. Є головою Херсонської обласної організації Соціалістичної партії України.

Остап Стахів відомий у Львові як керівник Громадської організації “Ідея нації”, його часто можна побачити на різноманітних пікетах та акціях протесту сумнівного характеру. Свого часу, намагався балотуватися до Верховної Ради, як самовисуванець. Славу також нажив будучи кинутим в смітник і облитий зеленкою за ймовірну причетність до організації замовних пікетів. Останнім часом активно агітує проти носіння медичних масок та заперечує існування коронавірусу.

Недавно зі ще одним одіозним “активістом” Віктором Паласом “засвітився” у покриванні лісокрадів.

Віктор Палас відомий псевдозамінуванням ДБР, провокаціями у лікарнях Львова та обкраданнях студентів.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі