Активісти закликають підтримати соціальний центр

31 березня 2020 Львів
Share Button
Громадський штаб Сихова з протидії коронавірусу, який допомогає соціально вразливим групам та установам, звертається до громадськості з проханням допомогти Львівському обласному спеціалізованому центру радіаційного захисту населення, що розташований у Львові за адресою: вул. Морозна, 31А.

Про це повідомляють активісти Штабу.

В центрі, зокрема, обслуговується 6256 осіб, серед яких постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС (ліквідатори, евакуйовані із 30-кілометрової зони і переселені зі забруднених територій), члени їх сімей, населення міста й області, яке уклало декларації з сімейними лікарями, люди з інвалідністю та малозабезпечені сім’ї.

На жаль, потреби центру на даний момент не є забезпеченими, тож активістам передали перелік для першочергової допомоги:

  • окуляри захисні – 50 шт.;
  • захисні екрани – 50 шт.,
  • рукавиці не стерильні – 1000 пар;
  • бахіли – 300 шт.;
  • протиепідемічні набори – 100 шт.;
  • антисептичні засоби для рук – 10 літрів;
  • для обробки поверхонь -10 літрів.

«Сьогодні ми відвезли в центр 300 масок, що на даний момент становить лише 1/3 загальної потреби. Працівники були дуже вдячні, однак враховуючи, що в цій установі обслуговується чимала кількість осіб, яким постійно потрібна допомога, а також зважаючи на факт, що при симптомах коронавірусу першими на виклик виїжджають зокрема й сімейні лікарі, – мусимо активніше шукати допомогу й розширяти спектр своєї діяльності», – заявив один з координаторів Штабу, Тарас Репицький.

Просимо вас долучитися до ініціативи Громадського штабу Сихова з протидії коронавірусу та залишатися соціально свідомими.

Реквізити єдиної картки допомоги:

5168742217898836

Шолтис Ігор Вікторович

На даний момент уже 130 сімей отримали допомогу від Громадського штабу Сихова з протидії коронавірусу, куди увійшли представники найбільш активних організацій на Сихові (СихівМедіа, Рідний Сихів, Ікс-Спорт та Традиція).

Читайте також: На Сихові активісти допомагають потребуючим продуктами та засобами гігієни

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі