Америка передає Морському флоту України сучасні катери з ракетами Griffin

07 серпня 2020
Share Button
Фото з відкритих джерел
Влада США вирішила поставити на територію України катер для Військово-Морського флоту нашої країни. Озброєння такого роду було призначене для знищення судів супротивника на малої дальності.

Про це пише businessua.com.

Таким чином, США постачають Україні для потреб Військово-Морського флоту нашої країни катер. Озброєння даного типу було призначене для знищення судів ворожих сил, які знаходяться на малої дальності. В цей же час воно ніяк не стане конкурентом для українського комплексу «Нептун». Більш докладно про це йдеться в повідомленні порталу «Арміяінформ». Ці катери будуть оснащені малогабаритними комплексами BGM-176B Griffin. Їх призначенням є знищення флоту противника на малої дальності. Крім того, на тих же катерах хочуть встановити систему самостійного наведення на ціль.

Варто відзначити, що американські протикорабельні комплекси цього типу не будуть конкурентами для аналогічного комплексу, виробленого в Україні «Нептун», так як у них різні характеристики і сфери застосування. Адже американська система призначена виключно для охорони прибережної зони, а радіус дії «Нептуна» охоплює відстань до 280 кілометрів.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі