Американська делегація відвідала зону ООС

09 квітня 2021 Армія, Війна на Сході
Share Button
Фото: ООС
Іноземна делегація ознайомилася із ситуацією на фронті і відвідала меморіальні комплекси полеглим воїнам.

Американська делегація на чолі з аташе з питань армії і оборони полковником Бріттані Стюарт відвідала район проведення Операції об’єднаних сил на Донбасі, повідомляє пресслужба штабу ООС.

Заступник Командувача ООС генерал-майор Едуард Москальов ознайомив американську делегацію з поточною політикою безпеки і оперативною ситуацією на фронті.

“Представники США відвідали підрозділи Збройних Сил України, які виконують завдання на лінії зіткнення з противником, поспілкувалися з українськими захисниками і ще раз переконалися в присутності російсько-окупаційних військ на Сході України”, – йдеться в повідомленні.

Полковник Стюарт у спілкуванні з українськими військовими зазначила, що уряд США глибоко стурбований ситуацією, яка складається навколо кордонів України, і всіляко підтримує суверенітет і територіальну цілісність України.

Також в ході візиту іноземна делегація відвідала меморіальні комплекси полеглим воїнам. Під час церемонії покладання квітів вони вшанували героїв, які загинули, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі