«Антикорупційний блокпост» прокоментував видалення акаунтів у Фейсбуці

14 січня 2021
Share Button
Фото з відкритих джерел
Громадська організація «Антикорупційний блокпост» заявила 13 січня, що компанія Facebook видалила сторінку організації в соціальній мережі «під надуманими приводами» та «без чіткої аргументації». Такі дії Facebook «Антикорупційний блокпост» вважає «тиском на свободу слова в Україні сторонніми особами».

Заява організації:

“В кінці 2020 року, 23 грудня було видалено сторінку громадської організації «Антикорупційний Блокпост» з соціальної мережі Фейсбук. Видалено також особисті профілі членів організації які адміністрували сторінку з 2015 року.  Тільки 12 січня 2021 року компанія фейсбук опублікувала свій звіт, де зазначає нібито причину видалення.

Ми в свою чергу хочемо зазначити, що наша громадська організація займається журналістськими розслідуваннями. За весь час жоден з постів нашої організації фейсбук не видаляв через порушення стандартів спільноти. Ми ніколи не були проти когось вибіркового, ми описували ті чи інші ситуації, незалежно від політичної приналежності чи вподобань. Багато наших розслідувань перетворювались в кримінальні справи, які розслідують правоохоронні органи. Ми схильні вважати, що місцеві українські фактчекери компанії фейсбук помилково або ж цілеспрямовано в інтересах інших осіб що ставали фігурантами наших публікацій видалили сторінку нашої організації з соціальної мережі. Це показова розправа, адже видалили особисті акаунти членів організації. Абсурдним вважаємо факт, що сторінка без попередження була видалена під надуманими приводами. Ця сторінка це наша інтелектуальна власність, над якою ми працювали 5 років.

Там було опубліковано багато інформації, яка нажаль втратилася. З сумом констатуємо, що безапеляційне видалення сторінки без чіткої аргументації є ні чим іншим як тиском на свободу слова в Україні сторонніми особами. Сторінка в соціальній мережі фейсбук була єдиним майданчиком комунікації.

Враховуючи вище описану ситуацію, на даний час ми готуємось до запуску власного сайту та вимушено переходимо в месенджер Телеграм“.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі