Арахамія назвав точку неповернення у відносинах “Слуги Народу” і Разумкова

24 вересня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Голова фракції Слуга народу Давид Арахамія заявив, що, якби голова Верховної Ради Дмитро Разумков не підтримав скорочений розгляд законопроєкту про олігархів, це стало б точкою неповернення для його відносин з фракцією.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Разумков зараз перебуває на лікарняному після зараження коронавірусом. Під час спілкування з журналістами в кулуарах Верховної Ради Арахамія розповів, що продовжує спілкуватися з головою парламенту, але не питав його позицію з приводу законопроєкту.

На думку Арахамії, Разумков би не став голосувати за законопроєкт, якби був присутній на засіданні, і це було б «точкою неповернення».

«Я думаю, що Разумков не підтримав би таку процедуру [скорочений розгляд законопроєкту]. Це була б фінальна точка навантаження у наших розбіжностях. Це означало б, що повернення до миру немає, а поки — є, поки все ще нормально», — сказав він.

Дмитро Разумков раніше говорив, що в законопроєкті про олігархів багато моментів, які потрібно доопрацювати, і що Верховна Рада «не має права порушувати Конституцію».

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі