Арахамія повідомив, що Аваков може стати віце-прем’єром

17 липня 2021 Політика
Share Button
Скріншот з відео
Арсену Авакову, який нещодавно залишив посаду міністра внутрішніх справ України, восени можуть запропонувати посаду віце-прем’єр-міністра України.

Про це в ефірі одного з телеканалів заявив голова фракції “Слуга народу” Давід Арахамія, передає УНН.

“Він досвічений державний діяч. Найбільш потужним він зможе бути у питаннях оборонного сектору, бо він приймав участь у побудові Національної гвардії. Якщо казати про посади у міністерстві, йому треба йти на підвищення – посаду віце-прем’єра”, – заявив Арахамія.

Зокрема, коментуючи звільнення Авакова, очільник фракції “Слуг народу” зазначив, що заяву перший написав на прохання президента України, при цьому, конфлікту з головою держави в нього не було.

За словами Арахамії, посаду в уряді Аваков має зайняти не нижче, ніж віце-прем’єр-міністра. При цьому, він вважає, що для посади прем’єр-міністра “шанси є мінімальними”.

Голова фракції “Слуг народу” також зазначив, що новопризначений міністр внутрішніх справ Денис Монастирський вирішив “умовно на місяць зникнути з інформаційного простору”, для того, щоб провести аудит з напрацювань, та через місяць дати прес-конференцію з приводу своєї діяльності.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі