Арахамія розповів, чому відкликали законопроєкт проти якого різко виступав Путін

25 січня 2022, 09:14 Політика
Share Button
Давид Арахамія
Документ слід доопрацювати з урахуванням проведення переговорів у нормандському форматі.

Саме з цієї причини Кабінет Міністрів України відкликав документ із Верховної Ради. Про це заявив голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

“Так, Кабінет міністрів відкликав законопроєкт про перехідний період на Донбасі, згідно з листом, який я відправив від нашої фракції, тому що він не дуже погоджується з нашим нормандським форматом, і тому я попросив їх забрати його на доопрацювання. Можливо, будуть якісь то нормандські зустрічі і будуть певні домовленості, які необхідно втілювати у вигляді законопроєкт. Тобто це був передчасний законопроєкт, тому його й відкликали”, — сказав Арахамія на брифінгу після засідання фракції.

При цьому глава Офісу президента України Андрій Єрмак заявив, що відкликання законопроєкту “Про основи державної політики перехідного періоду” на окупованих територіях ніяк не пов’язане з проведенням переговорів у нормандському форматі.

“Хотів би з самого початку розвіяти деякі фейки, які сьогодні почали з’являтися, на жаль, і в українських ЗМІ. По-перше, нібито Україна була змушена прийняти якусь вимогу когось про відкликання законопроєкту щодо основ державної політики перехідного періоду. Не знаю, хто як, а я можу сказати, що ця влада приймає лише вимоги українського народу: основна сьогодні вимога українського суспільства — це зробити все для того, щоб уникнути ескалації, над чим ми працюємо 24/7. Жодних попередніх умов щодо проведення зустрічі у Нормандському форматі не було”, — заявив Єрмак.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі