Арахамія вибачився за слова колеги про те, що “треба валити з цієї країни”

02 квітня 2021 Політика
Share Button
Давид Арахамія. Фото: Макс Левін
Нардеп з фракції "Слуга народу" Давид Арахамія прокоментував скандал з листуванням його колеги по фракції. Раніше Ганна Колісник у Верховній Раді написала у листуванні, що "пора звалювати з цієї країни".

Про це пише “Україна 24”.

“Ми будемо це питання досліджувати. Я точно думаю, що ніхто “сваливать из страны” не буде. Якби це було з вуст чи телефону будь-якого іншого депутата… Але пані Колісник дуже добропорядна людина, яка не була ні в яких скандалах, медійних скандалах тощо. У мене немає підстав сумніватися в її патріотичній позиції”, — сказав він.

Арахамія вибачився за негарну ситуацію.

“Але те, як це виглядає… Я мушу вибачитись перед всім народом України за те, як це виглядає. Хоча це ніяка не партійна позиція. У ЗМІ це подали через крапку, але там між меседжами є таймінг – декілька хвилин проміжку часу. Але мушу вибачитись перед телеглядачами за поведінку депутата нашої фракції. Точно мушу запевнити всіх: ніхто з країни “звалювати” не буде, всі працюватимуть на користь країни, всі захищатимуть інтереси України”, — сказав він.

У переписці з абонентом на ім’я Стас, вона написала, що слухає виступ головнокомандувача ЗСУ генерал-полковника Руслана Хомчака.

“Ми слухаємо Хомчака. Треба валити з цієї країни “, – написала народний депутат.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі