“Арена Львів” отримала нового директора

02 грудня 2020 Львів, Спорт
Share Button
Ольга Манько
1 грудня заступник Міністра молоді та спорту Сергій Симонов та очільник Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як представили колективу державного підприємства «Арена Львів» нову очільницю. Нею стала 33-річна Ольга Манько.
Про це повідомили в Управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА.
Ольга Манько навчалась у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка та Національній академії державного управління при Президентові України. Впродовж останніх років очолювала концерн «Медіа управління» та керувала Всеукраїнським центром фізичного здоров‘я населення «Спорт для всіх».
«Арена Львів є надзвичайно важливим інфраструктурним об‘єктом. Цей стадіон має великий потенціал, однак є ряд нагальних питань, які не вдається вирішити ще з Євро-2012. Переконаний, що Ользі Іванівні буде під силу належно розібратись з ними та вивести роботу стадіону на якісно новий рівень», — зазначив заступник Міністра молоді та спорту Сергій Симонов.
Нагадаємо, з липня 2018 року «Арену Львів» очолював заслужений працівник фізичної культури та спорт України Юрій Майборода. Його нагородили орденом “За заслуги” ІІІ ступеня, надалі він буде першим заступником Ольги Манько.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі