Арестович пояснив, чому Росія затягує зустріч із Зеленським

18 липня 2021, 23:55 Політика
Share Button
Колаж: today.ua
Речник української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович вважає, що президент Росії Володимир Путін спеціально затягує зустріч з українським лідером Володимиром Зеленським. Російській стороні невигідно проводити цю зустріч.

Про це Арестович розповів у ефірі каналу “Дом”.

Як пояснив Арестович, світова спільнота буде чекати на конкретний результат від зустрічі Зеленського з Путіним, а якщо їх не буде, то у виграші залишиться український президент.

«Путіну невигідно зустрічатися з Зеленським, тому що тоді і народ України, Росії, і особливо окупованої частини Донбасу, і світова спільнота чекатимуть конкретного результату. А якщо результатів не буде, то у виграші буде ініціатор цієї зустрічі, тобто, президент Зеленський», — сказав він.

У такому випадку, на думку Арестовича, президент України в очах усіх постане людиною, яка хотіла миру і робила для цього ініціативні кроки.

«А Путін виглядатиме «букою і бякою”, який не пішов ні на які умови свого візаві, тобто, фактично, буде не тільки тим, хто розпалює конфлікт, а й особою, зацікавленою в його продовженні. Це невигідно для Путіна», — вважає спікер української делегації в ТКГ.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі