Арестович розповів, через що посварилися міністр оборони і головнокомандувач ЗСУ

19 лютого 2021, 09:03 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Впродовж року міністр оборони Андрій Таран і головнокомандувач Збройних сил Руслан Хомчак перебувають у конфлікті через розподіл обов'язків. 

Про це спікер ТКГ та радник з інформполітики голови української делегації у Мінській групі Олексій Арестович 18 лютого розповів під час прямого етеру суспільно-політичного ток-шоу “Право на владу“.

За його словами, ця “прикра реальність” пов’язана із тим, що коли в березні 2020 року в Україні розподілили повноваження вищого військового керівництва та “ввели посаду головнокомандувача”, їхні обов’язки “не розподілили за законом”.

“Вони претендують на одні і ті самі сили, засоби, фінанси і так далі, – пояснив Арестович. – Навіть якщо зараз кращих друзів поставити на ці посади, через тиждень вони будуть смертельними ворогами”.

Представник української делегації в ТКГ додав, що зараз необхідно “законодавчо відрізнити обов’язки міністра оборони від обов’язків головнокомандуючого”.

“Це найголовніше завдання. Я сподіваюся, що комітет в цьому році це зробить і дуже багато проблем піде з цього”, – підсумував він.

Раніше Арестович заявив, що нове загострення ситуації на тимчасово окупованих територіях Донбасу може відбутися наприкінці весни 2021 року.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі