Арестович звільнився з посади радника голови ОП та речника української делегації у ТКГ

17 січня 2022, 20:57 Життя
Share Button
Олексій Арестович
Арестович заявив, що звільнився за власним бажанням і не братиме участі у наступній зустрічі ТКГ щодо Донбасу. За його словами, ця інформація поки не офіційна. Причиною звільнення він назвав "особисті причини".

Про це він сказав у коментарі 4 каналу.

Зазначимо, що раніше Олексій Арестович звинуватив президента Володимира Зеленського у порушенні передвиборчих обіцянок. Відповідну заяву блогер зробив у програмі “Романенко. Беседы”.

На думку Арестовича, Зеленський, прийшовши до влади, порушив свої основні передвиборчі обіцянки, що стосуються економічної свободи та гуманітарної політики.

Блогер також нагадав, що Зеленський збудував свою передвиборчу кампанію на розмовах із людьми.

“На зверненні, воно не завжди було плавким, він запинався, але він дуже щиро говорив. Коли він востаннє виступав перед людьми? Не під запис, не зрежисовано. Я кажу: “Наша ж сила в тому, що президент розмовляє з усіма неопосередковано, у цьому його основна фішка – говорити, звертатися, роз’яснювати свою політику… Де це все?” – обурився Арестович. 

Також радник керівника Офісу президента звинуватив чинну владу в тому, що вона “забюрократизувалася”.

“На кого ми перетворилися? Бюрократія, довідка, протокол. Більшого удару собі не можна було завдати. Це ж найгірше, що з нами можна було зробити – “забюрократитися”. Ми мали бути веселими, “драйвовими” хлопцями, які за народ, помстяться олігархам, реформують країну і створять стрибок для наступного стрибка. Де це все?” – висловив розчарування Олексій Арестович. 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі