Аваков запропонував створити російськомовний проукраїнський телеканал

31 березня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваковпропонує створити якісний російськомовний український і проукраїнський телеканал для боротьби з пропагандою Російської Федерації на міжнародному інформаційному ринку.

“Я, російськомовний український націоналіст, впевнений, що треба вітати розвиток НАШОЇ російської мови, якою розмовляють мільйони українців, і дозволити їй вільно розвиватися”, – написав Аваков у Facebook.

Міністр переконаний, що державною може бути тільки українська мова – як мова суб’єктної, суверенної країни.

“Однак російська, кримськотатарська, румунська, угорська, болгарська та інші мови, які живуть в Україні – мови спілкування та культури, сімейна спадщина, частина багатої української культурної аури. Ці мови також належать українцям”, – зазначив він.

“Більш того, в контексті підлої гібридної війни, розкритої проти України путінським режимом, в якому пропаганда така велика – ми не тільки можемо, а й маємо використовувати російську мову для контрпропаганди”, – наголосив Аваков.

За його словами, для багатьох, хто розуміє російську мову, важливо мати змогу отримувати чесну, а не путінську інформацію своєю мовою.

“Світ повинен знати правду і розуміти різницю між новинами і фейками російської пропаганди”, – наголосив Аваков.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі