Авіація ЗСУ отримала партію модернізованих вертольотів

27 жовтня 2021 Армія
Share Button
Державне підприємство «Конотопський авіаремонтний завод «АВІАКОН», яке входить до складу ДК «Укроборонпром», передало авіації Збройних сил України чергову партію відремонтованих та серійно модернізованих вертольотів Мі-24ПУ1.

Про це повідомляє пресслужба ДК «Укроборонпром».

Як повідомляється, фахівці компанії встановили на гелікоптери модернізовані системи озброєння та авіаційні приціли, системи захисту від ПЗРК та двигуни з покращеними характеристиками. Крім цього, техніка вперше оснащена м’якими паливними баками та лопатями несучого гвинта українського виробництва.

«Багатоцільовий Мі-24ПУ1 призначено для ураження броньованої техніки, підвищення мобільності підрозділів сухопутних військ і забезпечення їх вогневою підтримкою на полі бою. Завдяки модернізації ці машини можна використовувати цілодобово, і вони відповідають сучасним вимогам й тенденціям світового вертолітобудування та розвитку тактики застосування армійської авіації», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що після ознайомлювальних польотів, проведених екіпажами армійської авіації, модернізовані вертольоти перелетіли до місця постійного базування та розпочали виконання бойових завдань.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі