Азербайджан назвав втрати під час бойових дій у Нагірному Карабасі

03 грудня 2020 Світ
Share Button
Фото з відкритих джерел
Азербайджанське міністерство оборони назвало офіційні втрати військ протягом 44-денної війни у Нагірному Карабасі.

Про це повідомила пресслужба відомства 3 грудня.

Зазначається, що армія Азербайджану втратила 2 783 військовослужбовців. Крім того, понад 100 бійців зникли безвісти. Особи 103 військових встановлюють за допомогою аналізу. Поранення отримали 1 245 військовослужбовців, які перебувають у шпиталях.

“Детальна інформація про імена, дати народження, звання і маршрути загиблих військовослужбовців буде надана громадськості… Хай помилує Господь усіх наших мучеників”, – йдеться у повідомленні.

Своєю чергою, раніше Вірменія повідомляла про 2 660 вбитих військових. На генетичну експертизу чекають майже 900 тіл загиблих.

Як повідомлялося, президенти Росії, Азербайджану і прем’єр-міністр Вірменії підписали заяву, згідно з якою від 10 листопада оголошується про повне припинення вогню і всіх військових дій у Нагірному Карабасі. Підрозділи збройних сил Азербайджану і Вірменії зупиняються на займаних позиціях. У Карабасі будуть розміщені російські миротворці.

Нагадаємо, ситуація довкола Нагірного Карабаху загострилася наприкінці вересня. Понад місяць там тривали інтенсивні бої і сотнями гинули люди. В ескалації конфлікту Вірменія та Азербайджан звинувачували одне одного.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі