Байден назвав Путіна “м’ясником”

26 березня 2022, 17:54
Share Button
Фото: Associated Press
Американський лідер розкритикував путіна після зустрічі з українськими біженцями у Польщі і зазначив, що після таких візитів його завжди дивує "глибина і сила людського духу".

Президент США Джо Байден 26 березня зустрівся у Варшаві з українськими біженцями, які були вимушені покинути свої домівки через війну, розв’язану росією. Після розмови американський президент назвав Володимира Путіна “м’ясником”.

Про це повідомляє СNN.

На запитання журналістів, що змусило його думати про біженців, коли він кожен день має справу з Путіним, Байден відповів: “Він м’ясник”.

Байден також розповів, що раніше бував він бував у подібних місцях у своєму житті, але сказав, що його завжди дивує “глибина і сила людського духу”.

“Це неймовірно, це неймовірно. Я бачу всіх цих маленьких дітей. Просто хочу обійняти, просто хочу сказати дякую”, – сказав він.

“Кожен з цих дітей сказав щось на кшталт:” Моліться за мого тата, дідуся або брата, який бореться”. І я пам’ятаю, як це, коли у тебе є хтось в зоні бойових дій. Щоранку ти встаєш і дивуєшся. Ти просто дивуєшся. І ти молишся, щоб тобі не подзвонили”, – сказав Байден.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі