Байден пригрозив Путіну рішучими заходами в разі військової ескалації в Україні

07 грудня 2021, 23:55 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Президент США висловив глибоке занепокоєння з приводу збільшення російських військ, які оточують Україну.

Президент США Джо Байден пояснив Путіну, які саме “потужні економічні” та інші інструменти застосують США й союзники в разі військової ескалації з боку Росії.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Білого дому, поширеному за результатами переговорів президентів США й Росії, передає Укрінформ.

Президент Байден висловив глибоке занепокоєння Сполучених Штатів і наших європейських союзників з приводу збільшення російських сил, які оточують Україну, а також дав чітко зрозуміти, що США та наші союзники відповідатимуть потужними економічними та іншими заходами у разі військової ескалації.

Крім того, наголошується, що президент США підтвердив свою підтримку суверенітету й територіальної цілісності України “та закликав до деескалації та повернення до дипломатії.

Обидва президенти доручили своїм командам продовжити роботу на цьому напрямі. При цьому, в Білому домі підкреслили, що Сполучені Штати робитимуть це в тісній координації із союзниками та партнерами.

Крім того, лідери двох країн обговорили питання стратегічної стабільності, безпеку в кібер-просторі, а також спільні зусилля у розв’язанні регіональних проблем, зокрема, щодо ядерних переговорів з Іраном.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі