Байден заявив, що “чітко дав зрозуміти” Путіну про наслідки у разі вторгнення в Україну

01 січня 2022, 12:38 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Телефонні переговори Байдена та Путіна відбулися в ніч проти 31 грудня.

Президент США Джо Байден під час телефонної розмови з російським колегою Володимиром Путіним “чітко дав зрозуміти”, що Москва не має права вдиратися в Україну. Про це американський лідер заявив, розповідаючи про підсумки переговорів із лідером Кремля, повідомляє Reuters.

За словами Байдена, він заявив Путіну, що у разі вторгнення Росії в Україну Захід запровадить санкції, а США збільшать свою військову присутність у Європі. Він наголосив, що на такі самі кроки підуть і інші країни НАТО.

Як зазначив Байден, Путін погодився на проведення “трьох великих конференцій” у січні 2022 року на високому рівні для розв’язання спірних питань, і сказав, що очікує прогресу від цих переговорів. Однак Байден додав: “Я дав зрозуміти, що це може спрацювати, лише якщо він знизить ескалацію”.

Відповідаючи на запитання, чи загрожують Москві санкції, якщо вона триматиме війська на кордоні з Україною, Байден сказав: “Я не збираюся вести тут публічні переговори, але ми дали зрозуміти, що він не може — підкреслюємо, не може — нападати на Україну”.

Телефонні переговори Байдена та Путіна відбулися в ніч проти 31 грудня.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі