Батько голови Львівської ОДА придбав занедбаний завод у Дашаві за 36 млн грн

28 вересня 2021 Львів, Політика
Share Button
Фото: Фонд держмайна
На аукціон, який відбувся 23 вересня, Фонд держмайна виставив майновий комплекс Дашавського заводу композиційних матеріалів, що розташований у Стрийському районі.

Про це йдеться у системі Prozorro.Продажі, пише Львівський портал.

ТзОВ «Гео-надра-інвест», засновником якого Зіновій Козицький, батько голови Львівської ОДА, придбало Дашавський завод композиційних матеріалів.

Завод спеціалізується на виробництві напівфабрикатів для шинної й гумово-технічної промисловості, спеціальних мастик для ізоляції нафтопроводів і газопроводів.

На момент продажу на заводі працювали 33 людини, загалом у підприємства було більше 2,2 млн грн боргів. Відомо, що майно є у занедбаному стані.

Стартова ціна виставленого на торги Дашавського заводу становила трохи більше 33 млн грн. На торги подався лише один учасник, ТзОВ «Гео-надра-інвест», тому й отримав право викупу підприємства за 36,3 млн грн.

Найближчим часом Фонд держмайна має укласти з фірмою договір купівлі-продажу.

Згідно з даними аналітичної системи YouControl, ТзОВ «Гео-надра-інвест» займається видобутком газу, зареєстроване у Львові на вул. Січових Стрільців, 12.

Засновником фірми є 64-річний Зіновій Козицький – батько чинного голови Львівської ОДА Максима Козицького. Керує підприємством Степан Козицький, ще один син Козицького-старшого.

Активи Зіновія Козицького об’єднані у групу компаній «Західнадрасервіс», яка займається бурінням та видобутком нафти і газу, а також працює у галузі альтернативної енергетики.

У 2019 році електростанції Козицького згенерували електроенергії на 655,4 млн грн. А нещодавно одна з фірм Зіновія Козицького отримала дозвіл на видобуток газу біля Миколаєва.

Додамо, що Зіновій Козицький увійшов до сотні найбагатших українців 2020 року за версією журналу Forbes.

Скріншот з сайту Forbes

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі