Без різдвяних ярмарків та з комендантською годиною: у Чехії посилили карантин

27 жовтня 2020 Життя
Share Button
Фото АР
Уряд Чехії вводить комендантську годину та посилює карантинні обмеження через збільшення кількості випадків зараження на COVID-19. Також у Празі скасовано традиційні різдвяні ярмарки.

Нові обмеження діятимуть з 28 жовтня до 3 листопада, коли має закінчитися надзвичайний стан, пише Radio Prague.

Громадяни повинні будуть дотримуватися нічної комендантської години з 21:00 до 5:00, за винятком поїздок на роботу, в лікарню або прогулянок із собакою в межах 500 метрів від будинку. Офісних працівників влада просить, по можливості, перейти на дистанційну роботу.

Магазини повинні будуть закритися о 20:00, а в неділю, 1 листопада, всі точки роздрібного продажу будуть повністю зачинені. Працюватимуть лише АЗС, аптеки, а також ресторани для видачі їжі на винос.

Уряд заохочує людей робити покупки два рази на тиждень замість щодня, та також максимально скорочувати свої контакти з іншими людьми.

Замість різдвяних ярмарків на Староміській площі у Празі встановлять лише ялинку, повідомляють на сайті мерії. Також розглядається можливість проведення невеличких ярмарків в різних районах міста, якщо це дозволить зробити ситуація із захворюваністю.

Окрім того, від 22 жовтня в країні заборонено вільне пересування в середині країни, окрім поїздок по роботі, через сімейні обставини та в лікарню.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі