Більшість полонених захисників Маріуполя перебувають на непідконтрольній території Донеччини

15 червня 2022, 23:25
Share Button
Getty Images
Тема звільнення українських захисників надто чутлива, тому варто утриматись від зайвих коментарів, щоб рф не звинуватила Україну в зриві домовленостей.

Про це секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій повідомив у прямому етері об’єднаного телемарафону. За його словами, більшість українських військових, які були евакуйовані з Маріуполя, перебувають на окупованій території Донецької області.

“У цих процесах бере участь не тільки наша країна, є міжнародні інституції, які допомагають у цьому. Тут головне – не нашкодити. І багато не треба говорити. Будемо чекати, щоб ті домовленості, які є, обов’язково були виконані, і всі хлопці і дівчата, які сьогодні в полоні, які пройшли Маріуполь, обов’язково повернулися живими і здоровими”, — розповів він.

Також Данілов наголосив, що головне зараз – не зробити зайвих кроків, щоб агресор не зміг звинуватити Україну у зриві тих чи інших речей. За його словами, це дуже тонка річ.

“Є інформація, що вони перебувають на території Донецької області. Ще раз наголошую: кількість людей це не 100 і не 200 осіб, це набагато більше. І тому сказати, що всі там перебувають, ми остаточно не можемо”, — пояснив Данілов. 

Однак він стверджує, що переважна більшість захисників Маріуполя перебуває на території Донецької області.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі