Біля Рівного жінка народила дитину вночі серед лісу

14 червня 2021 Життя, Трафунки
Share Button
Ілюстративне фото
Породілля разом із знайомим заблукали на автомобілі в лісі, тож народжувати довелось в екстремальних умовах.

У суботу, 12 червня, в Рівненській області породілля народжувала дитину вночі серед лісу. Жінку відвозив до лікарні її знайомий, але вони заблукали. Тож лікарям довелося приймати пологи в екстремальних умовах. Жінка народила в автомобілі просто серед лісу о першій годині ночі.

Як повідомили в Рівненському обласному центрі екстреної медичної допомоги, медики отримали повідомлення на лінію “103”, що водій з породіллею в авто заблукав.

“Мене попросили відвезти в пологове в Зарічному. Ми в селі Храпин… Дороги фактично немає. Я не доїду. У жінки почалися пологи (37 тиждень). Я не знаю що робити”, – розповів чоловік, який телефонував.

Опісля виклику бригада швидкої негайно виїхала на виклик, але тут виникла інша складність – чоловік до пуття не міг пояснити, де перебуває. Перейми посилювалися, а навколо – лише темний ліс.

Проїхавши майже 2 км бездоріжжям медики помітили автомобіль. У ньому і була вагітна жінка. Але на момент приїзду перейми вже розпочались. Перенести жінку в карету медичної допомоги не було змоги, тому фельдшеру довелося приймати пологи просто в авомобілі.

Жінка народила хлопчика вагою 3100 грамів, все, на щастя, закінчилось добре. Зараз із породіллею і її дитиною все гаразд.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі