Близько 1 млн українців вважають, що вакцина зробить їх мутантами — опитування УІМ

12 листопада 2021, 23:01 Життя
Share Button
Фото ілюстративне
Наразі 27% українців кажуть, що вакциновані, 13% поки що мають першу дозу. Ще 20% планують вакцинуватися найближчим часом.

Такими є результати опитування Українського інституту майбутнього. Вибірка 2400 респондентів, похибка не перевищує 2,05%.

За останні півтора місяця побільшав відсоток тих, хто планує вакцинуватися. Головна причина – необхідність ковід-сертифікатів для пересування у громадському транспорті.

20% українців, які купили ковід-сертифікати, вважають, що вони стануть мутантами, і ще 10% вважають, що їх чіпують, якщо змусять вакцинуватися.

У загальному серед усіх антивакцинаторів 10% вважає, що вакцина призведе до мутацій. Тобто приблизно 1 мільйон українців боїться мутацій від вакцин.

Близько 40% заявили, що серед їхніх знайомих чи близьких були померлі від ковіду, але це особливо не впливає на бажання чи небажання вакцинуватися.

Серед тих, хто мав померлих родичів, бажання вакцинуватися знаходиться у статистичній похибці від загальної кількості українців, які бажають/не бажають вакцинуватися.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі