Бойовики на Донбасі готуються до бойових дій проти ЗСУ – правозахисники

08 березня 2021 Війна на Сході
Share Button
Фото ілюстративне
Проросійські бойовики на Донбасі ведуть активну підготовку до бойових дій проти української армії - зміцнюють позиції, вербують найманців, готують запаси.

Про це повідомили представники Східної правозахисної групи за підсумками двотижневого дослідження ситуації в ОРДЛО, пише Слово і Діло.

Так, через контрольовані окупантами КПП «Довжанський» і «Малинівка» у вечірній та нічний час масово йдуть колони з дизельним паливом, а через КПП «Ізварине» протягом лютого 2021 року переганялися колони з військовою технікою.

У Донецьку на ринку були помічені російські найманці, які закуповують провізію – їх можна відрізнити за акцентом, відсутністю знаків розрізнення на формі та загальному стану спорядження.

На полігонах бойовиків ведеться військова підготовка, заняття з новобранцями проходять щодня. З командирами банд «народної міліції ЛНР» проводяться заняття з взаємодії підрозділів в умовах бойових дій. Одночасно стало відомо, що так званий «Союз добровольців Донбасу» в Росії масово вербує бажаючих повоювати в Україні за гроші.

За маршрутом Алчевськ-Стаханов-Первомайськ були доставлені лісоматеріали для зміцнення позицій на ділянці лінії фронту.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі