Борги за природний газ для теплокомуненерго не повинні впасти тягарем на місцеві бюджети – Тарас Батенко

15 червня 2021
Share Button
Тарас Батенко
Народний депутат України, співголова депутатської групи «Партія «За майбутнє» Тарас Батенко прокоментував ухвалення в першому читанні законопроекту 3508-д, який покликаний вирішити головні проблеми підприємств теплокомуненерго.

«Ми повинні нарешті розв’язати гордіїв вузол боргів за природний газ, що, за наявною інформацією, становить понад 50 мільярдів гривень. Водночас законопроект до другого читання потрібно суттєво доопрацювати, адже окремими нормами законопроекту пропонують перекласти частину заборгованості за природний газ на спів фінансування місцевих бюджетів», – зазначив він.

За його словами, в умовах COVID-19, відсутності підтримки місцевих бюджетів з боку центральної влади, цей законопроект не лише не розв’яже проблему, а й суттєво її поглибить.

«Тут варто нагадати, що до цієї ситуації призвели недолугі рішення Уряду і НКРЕКП, які встановлювали необґрунтовані тарифи на житлово-комунальні послуги для громадян. Це стало нестерпним тягарем для українців та для підприємств теплокомуненерго, які ці послуги надають», – додав Тарас Батенко.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі