Боцману, який перейшов на службу до рф, повідомили про підозру

05 серпня 2022, 15:28
Share Button
Фото: ДБР
Йому загрожує до 15 років за ґратами.

Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.

Підозрюваний моряк є колишнім старшим боцманом великого розвідувального корабля “Славутич”. У 2014 році, після захоплення військової частини моряка у Севастополі, той добровільно перейшов на бік окупантів та присягнув на вірність рф.

За даними слідства, зараз він служить на ракетному фрегаті “Адмірал Ессен” у складі 30 дивізії надводних кораблів чорноморського флоту збройних сил рф.

Правоохоронці заочно повідомили йому про підозру у державній зраді (ч. 1 ст. 111 КК України).Тепер моряку загрожує до 15 років позбавлення волі.

Зазначимо, це не перший український моряк, який отримав підозру у держзраді за службу у військах рф. Нинішній командир російського фрегата “Адмірал Макаров” родом з Вінниччини є колишнім капітаном 2 рангу військової частини, що дислокувалась в Криму. У 2014 році він зрадив присязі, відмовився перейти до Миколаївської області та присягнув зс рф.

А командир російського ракетного катера “Вышний Волочёк” є колишнім капітаном 3 рангу військової частини з Криму. За даними слідства, зараз він командує ракетним катером та з Чорного моря обстрілює ракетами мирні території України.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі