Бужанський вимагає запросити посла США щодо санкцій проти Дубинського

16 січня 2021 Політика
Share Button
Фото із відкритих джерел
Народний депутат України Максим Бужанський пропонує запросити посла США в Україну на засідання фракції і обговорити питання запровадження санкцій проти його однопартійця Олександра Дубинського.

Про це він написав у своєму Телеграм-каналі.

“Ходять чутки, що у вівторок ряд “обраних” депутатів нашої фракції збираються відвідати посольство США, щоб обговорити “ситуацію” щодо Дубинського. Хочу нагадати, що в демократичних державах таку позицію, зазвичай, вислуховують публічно і відкрито, запросивши посла спеціальною нотою — в МЗС, або на фракцію, якщо позицію потрібно викласти саме депутатам.

Якщо їм є що сказати і показати – публічно, ніяких офрекордс, всі факти на стіл – фракції, керівництву партії, депутатам. Якщо такі факти, звичайно, є. А як керівник парламентської групи з США Арахамія просто зобов’язаний негайно вимагати факти і при їх отриманні ознайомити з ними всіх депутатів. При цьому, засідання фракції з цього питання має відбуватися за участю самого Дубинського, якому, впевнений, є що сказати щодо цього.  Інакше це все нагадує підкилимні ігри, метою яких є не встановлення істини, а нав’язування потрібної комусь позиції представникам законодавчої гілки влади”, – розповів Бужанський, який входить до фракції “Слуга народу”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі