Бєлгородський митрополит закликав припинити війну з Україною після вибухів у місті

04 липня 2022, 13:24
Share Button
Фото: умовне
У Російській православній церкві зазвучали заклики припинити "спецоперацію".

Так, Митрополит Бєлгородський та Старооскольський Іван після вибухів у Бєлгороді виступив проти війни з Україною та закликав парафіян “молитися за припинення кровопролиття”. Про це йдеться у заяві на сайті єпархії, передає GuildHall.

У заяві митрополит згадав жертв “спецоперації” та закликав “перекувати мечі на рала”.

“Ми закликаємо до молитви за упокій померлих і про одужання постраждалих, про припинення кровопролиття, яке відбувається на українській землі, але сьогодні прийшло і в наші будинки”, — заявив він.

На вибухи у Бєлгороді відреагував і ще один відомий росіянин. Так, репер Noize MC, який родом з Бєлгорода, на концерті 3 липня також закликав припинити війну: “Війна — огидна та жахлива. У неї нелюдське обличчя, і вона має бути закінчена. Вона мала закінчитися, не розпочавшись”.

 

Нагадаємо, у ніч проти 3 липня  у російському Бєлгороді пролунали вибухи, після чого небо над містом було затягнуте димом. 

Російська влада заявила, що загинули 3 людини, ще 4 – постраждали. Москва очікувано звинуватила Україну. Та журналіст Денис Казанський розповів, що в будівлях, які постраждали внаслідок нічного обстрілу, застрягли фрагменти російського ЗРПК “Панцир С1”. Такої техніки немає на озброєнні в України. Натомість росія часто використовує цей ЗРПК в Україні.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі