Тарас Батенко

Тарас Батенко

Нардеп, політолог, науковець, громадський діяч

Часто єдине, що від нас потрібно – це не заважати молодим людям діяти

Тарас Батенко | 20 вересня 2021 Думка
Share Button
В історії незалежної України різні Уряди, різні Президенти намагались віднайти підхід до молоді. Створювали молодіжні дорадчі ради, ініціювали державні програми кредитування молодих підприємців, кредитування житла для молодих сімей, зголошували на державну службу молодь та багато іншого.

На жаль, часто слова, особливо щодо фінансової підтримки та забезпечення робочими місцями, розходились з діями, а «молодіжну політику» вершили люди, які ще пам’ятали комсомол та піонерство.

Сьогодні ситуація змінюється – молодь уже не стоїть збоку під час найважливіших суспільно-політичних процесів в нашій державі. Саме молодь була рушієм трьох революцій за часів незалежної України. Тисячі молодих хлопців та дівчат, не зволікаючи ні хвилини, вирушили на Схід захищати українську землю від ворога. Ніхто вже не посміє назвати молодь аполітичною та байдужою до долі нашої держави.

Тому завданням влади, старшого покоління є не дати згаснути цьому запалу, а найважливіше – навіть не намагатись його приборкати. Часто єдине, що від нас потрібно – це не заважати молодим людям діяти.

Минулого тижня нам з командою вдалось провести чудовий захід за участі молоді п’яти областей України – Волинської, Рівненської, Тернопільської, Івано-Франківської й Львівської. Ми презентували наші найкращі напрацювання: молодіжні ради в громадах, перший мобільний молодіжний центр – «Імпакт-Бус» (реалізований завдяки неймовірним зусиллям депутати Львівської облради Тетяни Бей), плани з реалізації першого молодіжного хабу, який претендуватиме на відзнаку Ради Європи. Все це результат кропіткої праці наших депутатів, активістів та найважливіше – молоді Львівщини. Я радий, що молодь стає саме тим «двигуном прогресу», який штовхає нашу державу вперед.  Надалі лише підтримуватиму й допомагати у всіх починаннях, адже молодь – наше майбутнє!

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі