Частина шкіл та садочків, які знаходяться у червоних зонах, працюватимуть попри карантинні обмеження

22 вересня 2020
Share Button
Фото ілюстративне
З 21 вересня оновили карантинні зони, проте школи на більшості територій будуть працювати.

У 8 з 14 адміністративних одиниць, в яких встановлено червоний рівень епідеміологічної небезпеки, буде дозволено відвідування закладів освіти. Відповідне рішення ухвалили на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, передає Osvita.ua.

Так, з 22 вересня відвідування шкіл та садочків буде заборонено у містах Чоп (Закарпатська область) та Канів (Черкаська область), а також у Герцаївському та Кельменецькому районах Чернівецької області. Натомість у місті Славута та у Волочиському районі Хмельницької області діти можуть ходити лише до садочків.

У Перемишлянському та Пустомитівському районах Львівської області, місті Бережани, Заліщицькому, Збаразькому, Тернопільському районах Тернопільської області, у місті Ніжині та Носівському районі Чернігівської області, попри червону зону, робота шкіл і садочків буде дозволена.

Додамо, що уряд дозволив регіонам самостійно вирішувати, чи відновлювати роботу шкіл та садочків у червоних зонах. Зокрема, якщо в навчальному закладі 50% чи більше класів відправлено на самоізоляцію через виявлення хворих на COVID-19, то такі школи повинні закриватися на 14 днів.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі