Через зростання цін на електроенергію у львівських трамваях опалення включають ситуативно

18 січня 2021 Львів
Share Button
Фото з відкритих джерел
Несправностей щодо обігріву у вагонах рухомого складу немає. Опалення вмикається водіями у вагонах ситуативно, для підтримки в салоні плюсової температури (+10), яка передбачена нормами Держстандарту. Про це повідомив директор ЛКП «Львівелектротранс» Андрій Свищо журналістам інтернет-видання "Діло".

У соціальних мережах ширяться скарги мешканців міста. Люди жаліються, кажуть, що в трамваях та тролейбусах неможливо їздити через холод.

Скріншот допису мешканця Львова у Facebook

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Скріншот коментаря мешканки Львова у Facebook

«Вмикаємо опалення відповідно до потреби температурного режиму ситуативно. Адже відповідно до Держстандарту, якщо на вулиці температура повітря тримається на рівні до -5 ° C, опалення в салонах автобусів, тролейбусів і трамваїв включається на 50%. Якщо температура за бортом опускається нижче -5 ° C – на 100%” – пояснює Андрій Свищо.

Також пояснює, що через зростання цін на електроенергію, діючий тариф не дозволяє вмикати опалення постійно, а лише ситуативно відповідно до потреби температурного режиму. До того ж підводять трамваї, що потребують капітального ремонту.

У “Львівелектротранс” рекомедують пасажирам у зимову пору виходити через передні двері, аби утримувати тепло в салоні.

“Оскільки, у старих трамвайних вагонах KT4CУ двері технічно не є повністю щільні, на відміну від KT4D, так званих «берлінців», а також у тролейбусах марки «Електрон». І таким чином зазнаємо тепловтрат при відкритті дверей у старих вагонах», – зазначив Андрій Свищо.

Також він додав, що підприємство постійно працює над оновленням рухомого складу, і якщо порівнювати з попередніми роками, то на маршрутах курсує більше половини нового електротранспорту.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі