Через пандемію паломництво тисяч хасидів в Умань може не відбутись

14 липня 2020 Життя
Share Button
Фото ілюстративне
Учасники міжвідомчої наради в Міністерстві закордонних справ України дійшли спільної думки, що прибуття десятків тисяч паломників-хасидів до м. Умані Черкаської області для святкування іудейського свята Рош Гашана в традиційному форматі цього року є неможливим, йдеться в документі МЗС №650/13-840-1815 від 10 липня за підписом заступника міністра закордонних справ України Василя Боднара, скан-копію якого оприлюднив на своїй сторінці у Facebook мер Умані Олександр Цебрій.

Також у результаті низки переговорів та зустрічей між посадовцями обох країн, ізраїльська сторона з розумінням сприйняла скасування міжнародного паломництва до Умані цього року.

“Щодо спроби заполітизувати питання цьогорічного приїзду хасидів до Умані, зокрема, карантинні обмеження подаються деякими організаціями як приклад «антисемітизму» – існує нагальна необхідність вироблення узгодженої державної позиції та відповідного рішення щодо організації цьогорічного відзначення Рош-аш-Шана іудейською громадою”, – пише мер Умані.

Gepostet von Олександр Цебрій am Montag, 13. Juli 2020

Gepostet von Олександр Цебрій am Montag, 13. Juli 2020

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі