Через скидання гарячої води з ТЕС у річці на Львівщині загинула риба

Share Button
Фото: Державна екологічна інспекція у Львівській області
Вчора, 13 липня 2021 року у вечірній час до Державної екологічної інспекції у Львівській області надійшло повідомлення про скид гарячої води з Добротвірської ТЕС у водосховище та річку Західний Буг, що призводить до масової загибелі риби.

Про це повідомила Державна екологічна інспекція у Львівській області.

“На місце події виїхали спеціалісти відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції, які спільно із представниками Управління Державного агенства рибного господарства у Львівській області, засобів масової інформації та громадськості здійснили відбір проб води з річки Західний Буг та водовідвідного скидного каналу № 2 (початок та вихід у водосховище) в селі Руда Львівського району”, — зазначили у відомстві.

За результатами проведених на місці події досліджень зафіксовано наступні показники:

– температура води в річці Західний Буг, перед впадінням у Добротвірське водосховище становила 26,8 градусів, розчинений кисень – 2,4 мг/куб. дм;

– температура води у скидному каналі № 2 циркуляційних вод з Добротвірської ТЕС у річку Західний Буг становила 39,6 градусів, розчинений кисень – 9,52 мг/куб. дм;

– температура води у скидному каналі № 2 в місці впадіння у водосховище становила 38,8 градусів, розчинений кисень – 7,04 мг/куб. дм.

“Ділу” повідомили, що на Добротвірської ТЕС, температура води в річці Західний Буг на вході у водосховище 13.07.2021 р. становила 29-30◦С, а температура повітря навколишнього середовища становила 34-36◦С в тіні протягом тижня.

13 липня на ДТЕК Добротвірській ТЕС працювали енергоблоки № 7 та №8, турбогенератори ТГ-5 та ТГ-6. Все обладнання працювало згідно графіку навантаження. Порушень технологічного процесу чи позаштатних ситуацій в роботі обладнання ДТЕК Добротвірська ТЕС 13 липня 2021 року не було.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі