Через “Слугу народу” ЗМІ видаляють новину про його ДТП з головним арбітром УАФ

29 серпня 2021, 21:18
Share Button
Фото ДТП
23 серпня з'явилася інформація, що глава комітету арбітрів УАФ Лучано Лучі потрапив в серйозну аварію.

Водій автомобіля Audi не витримав потрібну дистанцію і безпечну швидкість руху, через що зіткнувся з автомобілем Ford (саме тут, за повідомленням сайту УАФ, знаходився Лучі разом зі своїм помічником Романом Лишенем), після чого перший транспортний засіб наїхав на автомобіль Daewoo.

Цю інформацію опублікували на сайті “Центр новин”, передає Tribuna.com.

Пізніше журналісти з’ясували, що автомобілем Audi керував народний депутат партіїСлуга народу” Олександр Трухін. Цю інформацію підтвердив і журналіст Костянтин Андріюк. Видання MetaRatings стверджує, що Лучі планує продовжити лікування в Італії, його стан стабільний. А ось водієві його авто пощастило набагато менше: за станом на 24 серпня він за повідомленнями ЗМІ знаходився в передінфарктному стані.

Через кілька днів новини про це ДТП почали дивним чином зникати з сайтів. Головна редакторкаЦентру Новин” Ольга Вітак опублікувала пост у Фейсбуці:

До редакції надійшли «листи щастя». Вимагають видалити новину про ДТП Трухіна. Ось думаю, це вже тиск на незалежні засоби масової інформації?”. Один із прикладів подібного листа:

Судячи з усього, такі пропозиції отримали редакції дуже багатьох інтернетЗМІ  лист прийшов і в комерційний відділ Tribuna.com. А самі новини почали зникати 26 серпня – через три дні після публікацій.

Список ЗМІ (ймовірно, не повний), які видалили новину:

УНІАН, Футбол 24UA-Football, Isport, Meta-Ratings1927.kiev.ua, Динамо Киев от Шурика (забрали ім’я депутата), Sport.ua (забрали ім’я депутата), Football.ua, Сегодня, ТСНАнтикор, Главком, УНН, Аргументы и ФактыComments.ua, Depo.ua, Вести, Факты, Обозреватель, Телеграф, Гордон, Прямий, Фраза, NewsWeek, Вести-UA, Bigmir, Аргумент, Українські новини, Комсомольская правда в Украине, Голос.UA, Главк, Резонанс, Судебно-юридическая газета.

За інформацією Костянтина Андріюка, деяким спортивним і загальнополітичних сайтам за такі дії пропонують гроші.

Хто не хоче всю новина прибирати, просять видалити тільки про Трухіна. Ціни від 200 доларів і вище”, написав Андріюк.

Олександр Трухін

Олександр Трухін депутатСлуги народу”, заступник голови бюджетного комітету Верховної Ради.
Засновник фермерських господарств «Фіана» і «Екодобробут», компаній «Ферко Україна» і «Андріївка Агро». У 2014 році він очолював компанію «Воднолижний клуб «Сентоза».
У 2015 році Трухін був обраний в Полтавську облраду відБлоку Петра Порошенка”, але до Верховної Ради пройшов вже через Дніпропетровську область (округ №40). У 2019 році задекларував 22 мільйони гривень готівкою, зазначеними як подарунок від батьків напередодні виборів. Також в декларації вказано 118 ділянок в селі Андріївка на Полтавщині, оформлених за договором користування чужим майном в сільськогосподарських цілях. Загальна площа орендованих ділянок майже 100 гектарів, у власності знаходиться ще понад 12 гектарів.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі