Чиновника Офісу генпрокурора, який обіцяв закрити справу за 150 тисяч доларів, взяли під варту

15 січня 2022, 09:50 Життя
Share Button
Запобіжний захід діятиме до 13 березня цього року. Розмір застави — 2 мільйони 471 тисяча гривень. Підозрюваного взяли під варту просто в залі суду.

Вищий антикорупційний суд обрав щодо посадовця Офісу генерального прокурора запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави в майже 2,5 млн грн. Про це повідомила пресслужба ВАКС.

Водночас за умови внесення застави його зобов’яжуть не відлучатися з місця проживання без дозволу детектива, прокурора; повідомляти детективів НАБУ, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання; утримуватися від спілкування зі свідками; здати паспорти та носити електронний засіб контролю.

Ухвалу суду ще можуть оскаржити упродовж 5 днів. 

Зауважимо, заступника начальника одного з відділів Офісу генпрокурора викрили на підбурюванні дати йому хабар 150 тисяч доларів 13 січня. За ці гроші він пропонував бізнесмену допомогти закрити кримінальну справу та повернути вилучене майно.

Під час проведення обшуків за місцем роботи підозрюваного та його посередника детективи НАБУ вилучили значну суму готівкою. Звідки ці гроші, перевіряють.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі