Данілов прокоментував можливе послаблення санкцій проти Медведчука

11 липня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Олексій Данілов спростував інформацію про ослаблення санкцій проти глави політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народного депутата Віктора Медведчука.

Санкції проти бізнесмена і народного депутата, проросійського політичного діяча, одного з лідерів проросійської партії «Опозиційна платформа – За життя» і кума президента Росії Володимира Путіна Віктора Медведчука, запроваджені в лютому, не послаблювалися і діють у повному обсязі, заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов.

«Інформація, яку цілеспрямовано поширюють у ЗМІ щодо начебто послаблення санкційного режиму відносно В. Медведчука та його активів або те, що «санкції не працюють», – свідома і цілеспрямована дезінформація суспільства і не відповідає дійсності», – написав він на своїй сторінці у Фейсбуку.

«Не відповідає дійсності і поширена окремими медіа інформація про начебто купівлю мережі автозаправних станцій, яка належить В. Медведчуку, однією з комерційних структур», – додав він.

За запевненням секретаря РНБО, «всі процеси у частині дотримання і виконання санкційного законодавства перебувають виключно у правовому полі, а не в підкилимному режимі, як до цього звикли «творці» корупційно-олігархічної системи. «І не має значення, стосується це вітчизняної чи іноземної компанії, які можуть помилково допустити, що мають карт-бланш на дії в не правовому полі України», – заявив він.

Крім того, Данілов попередив: «Також хочу дати пораду окремим політичним суб’єктам, зокрема народним депутатам, – не намагатися «порешать» у звичний їм спосіб питання зняття санкцій або їх послаблення. Крім того, як спроби уникнути сплати податків, що приводять «українських» бізнесменів до необхідності володіти навіть олівцями і білизною через офшорні компанії, так і намагання уникнути санкцій – явище одного порядку. Тому наші правоохоронці завжди будуть вдячні журналістам і небайдужим громадянам за допомогу в пошуку і поверненні активів осіб, на яких накладено українські санкції».

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі