Данілов прокоментував можливий напад Росії на Україну

26 листопада 2021, 08:27 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Секретар Ради нацбезпеки переконаний, що «Путін не знімає з порядку денного питання знищення» України.

Секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов заявив, що не бачить загрози повномасштабного вторгнення Росії в Україну в січні, про що раніше заявив очільник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов.

«Ми на сьогоднішній день не бачимо тих загроз, про які каже пан Буданов саме на 15 січня. Не РНБО, а я, Олексій Данілов як секретар РНБО в тій ситуації, яку ми аналізуємо», – сказав він в ефірі телеканалу «1+1» ввечері 25 листопада.

Данілова заявив, що влада «все читає, аналізує, систематизує». Тому для РНБО у повідомленнях про ймовірний напад «немає ніякої новини».

Водночас, за словами Данілова, «світ зрозумів», що Росія є агресором і хоче напасти на Україну, тому міжнародна спільнота послідовно підтримує офіційний Київ.

«Маски усі останнім часом зняті. І після того, як навіть наші партнери – німці і французи – зробили дуже гучну заяву стосовно того, що відбувається на наших кордонах і що відбувається взагалі між Росією і Україною, – всьому світу стало відомо, хто цим питанням займається», – сказав секретар РНБО.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі