Данілов прокоментував помилкове зарахування до “ворів у законі” 108 людей

17 жовтня 2021 Політика
Share Button
Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов, коментуючи свою заяву щодо помилок стосовно 108 осіб, які раніше потрапили до санкційного списку РНБО, сказав, що 108 осіб внесли до списку не помилково, а з помилками у даних.

Про це Данілов повідомив у коментарі hromadske.ua.

«Помилки у прізвищах були, їх вже всі виправлено», — сказав Данілов і підкреслив, що правоохоронців, які допустили помилки транслітерації, було покарано.

Також він поінформував, що серед більш як 650 осіб все-таки був один громадянин, який опинився у цьому списку випадково, і санкції проти нього вже зняли.

Данілов не повідомив інформацію щодо того, хто це був і чому цю людину – з особистих мотивів або помилково – внесли до списку.

15 жовтня секретар РНБО Олексій Данілов поінформував, що в попередньому рішенні Ради національної безпеки і оборони щодо санкцій проти криміналітету і “злодіїв у законі” виявили помилку.

“На превеликий жаль, у рішенні РНБО, яке готувалося раніше, була свідома або несвідома помилка стосовно 108 осіб, яку ми вже виправили”, — зазначив Данілов. Він підкреслив, що причетних до цього працівників Міністерства внутрішніх справ було покарано.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі