Данілов розповів, які наступні питання будуть підніматися на засіданнях РНБО

19 лютого 2021 Економіка
Share Button
Олексій Данілов. Фото з відкритих джерел
Секретар Ради нацбезпеки і оборони України Олексій Данілов анонсував рішення щодо офшорів та державних надр. Він заявив, що ці рішення будуть ухвалювати на майбутніх засідання РНБО.

Про це йшлося в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера”, пише Рубрика.

“Далі буде. Далі будуть офшори, власність, далі буде все, що з 90-х поцупили в українського народу – буде в українського народу. Я можу сказати, всі ці депутати, які сьогодні сидять зі статками 300 мільйонів, 400 мільйонів. Люди добрі, де ви це взяли? Ви ніколи не працювали в бізнесі”, – сказав Данілов.

Секретар РНБО зазначив, що на наступних засідання РНБО буде більше рішень і вони будуть “цікавішими”, зокрема, майбутні рішення стосуватимуться нардепів.

“На наступних засіданнях РНБО ви побачите ще більше і ще цікавіше. І там будуть депутати, там буде багато людей, які не працювали ніде, але мають величезні статки, все це будуть повертати”, – наголосив він.

Данілов додав, що окремим питанням засідань РНБО буде ситуація довкола українських державних надр.

“І те що стосується українських надр. Окрема взагалі ситуація, коли забрали все, що могли забрати, коли не сплачують жодної копійки і волають, що переживають за народ. Не треба. Закінчилися ці часи”, – заявив секретар РНБО.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі