Данілов запевняє, що російська мережа магазинів Mere в Україні не працюватиме

18 вересня 2021, 14:03 Життя, Трафунки
Share Button
Фото із відкритих джерел
Він заявив, що обговорював це питання з мерами міст, в яких ці супермаркети вже працюють.

Про це секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олексій Данілов поінформував на брифінгу.

Журналіст запитав секретаря РНБО про роботу магазинів Mere, які належать власникам російської мережі супермаркетів “Світлофор”, у Білій Церкві та Павлограді.

“Я вам можу назвати ще два місця (окрім Білої Церкви і Павлограда — ред.), там, де сьогодні є ця мережа. Будьте впевнені: ця мережа у нашій країні працювати не буде. Я звертався вже до мера Миколаєва, якщо я не помиляюся, щоб він розумів, що відбувається. Я хотів би відправити його у Красноярськ (бізнесмени звідти володіють мережею магазинів Mere — ред.), щоб він спробував там відкрити мережу українських магазинів і спробував там попрацювати”, – поінформував Данілов.

Він зазначив, що вважає ситуацію з цією мережею магазинів ганьбою, “і ті міста, і мери міст, які дозволяють, щоб у них працювали мережа Mere, … мають думати, чим вони займаються”.

Відповідаючи на запитання щодо висновків і планів РНБО стосовно цього питання, Данілов сказав, що українці “побачать найближчим часом все це на власні очі”.

“Ми сьогодні це питання розглядали у “Різному” на засіданні РНБО, ми розуміємо, як будемо на це реагувати, розуміємо, що будемо у цьому випадку робити. Більш того, я можу сказати, що певна кількість співробітників цієї мережі приїхала з РФ, більш того, якимось дивним чином вони тут отримують можливість працювати. Якщо (чиновники — ред.) мають бажання заплющувати очі на те, що роблять на нашій території росіяни, то будуть робити це. Але розберемося, не хвилюйтеся”, – сказав Данілов.

Як писало Діло, російська мережа супермаркетів повернулася на український ринок.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі