Данілов заявив про російський сепаратизм на півдні України

18 червня 2021, 11:48 Політика, Трафунки
Share Button
Фото із відкритих джерел
За словами Данілова, місцева влада повинна брати безпосередню участь у боротьбі з російським впливом.

Російська Федерація напередодні виборів “будує систему розповсюдження свого сепаратистського настрою” на півдні України, зокрема в Миколаївській, Херсонській та Одеській областях.

Про це секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов заявив 17 червня в етері ток-шоу “Право на владу” на телеканалі 1+1.

За його словами, місцева влада повинна брати безпосередню участь у боротьбі з російською пропагандою.

“Мені на пресконференції одна дівчина задала питання стосовно розгортання російської мережі в Миколаєві. Мер міста каже: “Я ні на що впливати не можу”. Знаєте, це настільки дивна позиція!” – висловився Данілов.

Секретар РНБО переконаний у тому, що “всі мають розуміти, що сьогодні в сучасному світі відбувається, від депутата сільської, селищної, міської ради до мера такого міста як Миколаїв”.

“Друзі, схаменіться! Росія – країна-агресор. Будь-яка людина, яка починає тут розгортати і впливати на вибори… Ми маємо з корінням все це припиняти”, – продовжив посадовець.

Він додав, що від 1994 року спостерігав за російським впливом в рідному Луганську.

“Вони, як хижаки, почали розповзатися скрізь. Чим закінчилося? Закінчилося тим, що РФ з Ростовської області почала війну. “Градами” лупила по українській території. А зараз хтось каже про “конфлікт”. Про який “конфлікт” ви кажете, представники РФ? Це війна з РФ, яка зсередини підтримується людьми, для яких Путін до цього часу є тим, чим він для них є”, – підсумував Данілов.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі