Данілов заявив, що новий телеканал Медведчука теж можуть закрити

27 лютого 2021 Політика
Share Button
Олексій Данілов. Фото з відкритих джерел
Секретар РНБО Олексій Данілов зазначив, якщо який-небудь телеканал порушить чинне законодавство і буде працювати на користь іноземної держави, тоді він потрапить під санкції.

Про це сказав секретар РНБО Олексій Данілов на брифінгу, відповідаючи на питання про можливе введення санкцій проти нового проєкту працівників заборонених каналів пулу Медведчука, як інформує Ліга.новини.

“Я підкреслюю, ми працюємо лише з фактами. Якщо це станеться… у нас демократична країна. Якщо канал – новий, старий або якийсь інший – буде порушувати українське законодавство, якщо він буде працювати на користь іноземної держави, тоді він негайно буде потрапляти під санкції Апарату нацбезпеки й оборони для заслуховування на засіданні РНБО”, – сказав Данілов.

Відповідаючи на запитання, чи розглядалося питання львівського Першого незалежного, на базі якого створюють новий канал Медведчука, на сьогоднішньому засіданні, секретар РНБО відповів негативно.

Коментуючи інформацію про те, що цей канал сьогодні заблокували на супутнику, Данілов назвав це “господарськими справами людей, які цим займаються”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі