ДБР провело нові обшуки нерухомості родини Козаків на Львівщині

04 травня 2022, 14:43 Політика
Share Button
Тарас Козак
Державне бюро розслідувань знову провело обшуки на об’єктах нерухомості, пов’язаних з Тарасом Козаком. Сьогодні обшуки відбулись за чотирма адресами, де проживав або часто бував народний депутат-втікач від ОПЗЖ Тарас Козак.

Про це вперше повідомив сайт «Твоє місто» з посиланням на джерела у ДБР.

Слідчі шукали документи щодо незаконного видобування корисних копалин працівниками компанії Козака ТОВ «Керамбуд», а також документи, що свідчать про незаконне привласнення грошей братами Козаками та Медведчуками. За даними джерел видання слідчі ДБР проводили обшуки за такими адресами:

  • на вул. Новаківського, 8/3 (Львів)
  • село Гонятичі (Миколаївський район), тут ніби то проводили зустрічі брати Козаки та Медведчуки
  • вул. Висока, 8 (смт Брюховичі)
  • вул. Вітовського, 34 (Львів)

Як з’ясували журналісти «Наші гроші. Львів», в селищі Брюховичі обшук проводили на території колишнього профілакторію «Сосновий бір», що належить ТОВ «Зелений бір». Факт обшуків підтвердив і охоронець табору, який розповів, що обшук відбувся близько дев’ятої і тривав недовго. Він також розповів, що об’єкт давно не використовується і тут ніхто не живе.

ТОВ «Зелений бір» належить Богданові Козаку, брату нардепа Тараса Козака. У березні минулого він намагався продати ділянку колишнього профілакторію за понад 5 млн доларів.

Приблизно об 11 також відбулись і обшуки на вулиці Новаківського, де за даними ДБР, проживав Тарас Козак.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі