ДБР візьметься за скандальну керівницю слідства Львівщини

03 січня 2020 Львів, Політика
Share Button
Наталія Харченко і Василь Віконський
Суд таки зобов’язав ДБР розпочати розслідування скандалу із керівником слідства Львівщини Наталією Харченко.

Про це інформує Антикорупційний моніторинг Львівщини.

«Личаківський районний суд зобов’язав Львівське територіальне управління ДБР невідкладно розпочати досудове розслідування за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу), керівником слідства Львівщини Наталією Харченко», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на початку грудня 2019 року мережу шокувала новина про те, що керівниця слідства Львівщини Наталія Харченко під час наради із працівниками управління, надавала незаконні накази підлеглим – заборонила внесення відомостей в ЄРДР без її погодження.

Такі вказівки явно свідчать про незаконні дії та перевищення службових повноважень, адже відповідно до ч. 1 ст. 214 Кримінального процесуального кодексу України слідчий невідкладно, але не пізніше як 24 години після подання заяви про вчинене кримінальне правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування. Без погодження з керівництвом.

«Додамо, що Наталію Харченко особисто призначив на цю посаду одіозний керівник Нацполіції Львівщини, колишній «беркутівець», Василь Віконський. Окрім кричущого скандалу із силовим розгоном людей у Соснівці, які протестували проти російського вугілля, його також звинувачують у зв’язках з «криміналітетом» та вимаганні коштів у підприємців», – пише Антикорупційний моніторинг Львівщини.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2468392930078383&id=1680301248887559

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі