Депутат Київради від «Голосу» побив стендапера Влада Капицю. Відео

16 лютого 2021 Відео
Share Button
Влад Капиця
Костянтин Богатов, депутат Київської міськради від партії "Голос", побився зі стендапером та сценаристом-співведучим "Телебачення Торонто" Владом Капицею через нецензурну лексику у виступі його колеги.

Про це у Фейсбуці розповів сам побитий стендапер.

Інцидент мав місце 14 лютого під час першого виступу Капиці в рамках стендап-туру Україною. Він відбувався в залі кінотеатру “Братислава” на Оболоні.

“Цього разу до мене підійшла пані адмін Єлєна та сказала “сегодня на вашем выступлении будет уважаемій человек, депутат, которій помог нам тут, Константин Богатов”. Із фрази “уважаємий человек” я відразу зрозумів, що Єлєна класична налякана жіночка, особливо після слів “ето вам говорю, просто чтобі ві тоже знали”. Я дав десь 1/100 на те, що “ок, може це чудо-підписник з патреону, читає на засіданнях міськради мій твіттер і готовий провести день всіх закоханих слухаючи мої біти про гейство”.

Стендап почався. Діма Поліщук виступає десь третю хвилину, люди сміються, я стою кайфую, спершись на підвищення біля виходу із залу. Тут бачу, що чолов’ягу, який візуально виділяється за віком, починає щось непокоїти, він рухається туди-сюди і в якийсь момент встає та починає бурмотіти “Прекратить! Что тут? Как такое может біть? Какие матюки? Ану где свет?”. А я стою опершись на щиток, який контролює світло в залі. Діалог наступний:
– Що сталось?
– Откуда здесь маті?
– Тут було заявлено, що тут мати будуть.
– Нет не будет здесь матов!
– Чого?
– Ну того что здесь не будет матов, останавливайтесь!
Після цього він б’є мене по обличчю, попутно зачіпаючи телефон, яким я знімав його. Телефон вилітає, відео вимикається, але частина зберігається. Потім я блокую наступний удар, ловлю його та відштовхую. Це буквально сталось за секунд 20″.

Сам депутат поки ситуацію не коментує. Натомість з публічною заявою виступили його колеги.

Депутати “Голосу” у Київраді, яких у фракції крім Богатова вісім, назвали його поведінку неприпустимою та вибачилися перед Капицею.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі